5 pokoi w sąsiedztwie Wielickiego Kampusu

Mieszkanie na sprzedaż
494 999 PLN , Pow. 85,64 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
85,64 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Wieliczka , kard. Andrzeja Deskura
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
SUP705076
Cena za m2:
5 780 PLN
Słoneczny Kampus to kameralna inwestycja w Wieliczce przy ul. Deskura, która obejmuje cztery budynki 2-lokalowe w zabudowie szeregowej podzielonych na:
3 mieszkania 2-poziomowe na parterze (62,28 m²) z dużymi ogródkami i
3 mieszkania 2-poziomowe na piętrze (85,65 m²) z 2 przestronnymi balkonami.
Przyszli mieszkańcy mogą więc swobodnie wybierać wariant maksymalnie odpowiadający indywidualnym potrzebom. Dostępność ogródków i balkonów gwarantuje komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. W salonach zastosowano duże 3-szybowe okna, które zapewniają wnętrza pełne słońca o każdej porze dnia oraz optycznie powiększają przestrzeń. W każdym mieszkaniu zaprojektowano ogrzewanie podłogowe, które pozwoli zaoszczędzić dodatkową przestrzeń do życia.
Warto podkreślić również znakomitą ekspozycję budynków - salony z wyjściami na ogródki lub balkony skierowane są na południowy zachód.
Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin na inwestycji.

Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail