Nowe, wykończone, jasne 3pokojowe do zamieszkania!

Mieszkanie na sprzedaż
649 900 PLN , Pow. 55,36 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55,36 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Kraków
Rok budowy:
2021
Piętro:
5 na 8
Numer oferty:
SUP597547
Cena za m2:
11 740 PLN
Nowe, wykończone 3pokojowe do zamieszkania !


Przedstawiam świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Mistrzejowicach w nowym budynku.

Mieszkanie zostało wykończone w podwyższonym standardzie i wygląda dokładnie tak jak na przedstawionych fotografiach. Zastosowaliśmy w nim miedzy innymi drzwi ukryte, płytki z kolekcji Maxfliz, meble kuchenne i szafy na wymiar oraz wyposażyliśmy je w klimatyzacje. Wysokość piątego piętra i brak bloków za oknem sprawia, że mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone.

Mieszkanie składa się z:

1. Przedpokoju.

2. Sypialnia nr 1.

3. Sypialnia nr 2.

4. Salonu z aneksem kuchennym.

5. Łazienki.

6. Dodatkowo posiada 2 balkony.

Lokalizacja:

Mistrzejowice zaraz przy ul. Piasta Kołodzieja. W odległości ok 4 min pieszo znajduję się pętla tramwajowa oraz przystanek autobusowy. W odległości ok 500 metrów od budynku zlokalizowany jest park z placem zabaw dla dzieci. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty gastronomiczne, apteka, dyskonty spożywcze, drogerie, żłobki, szkoły podstawowe, bank, poczta i wiele innych instytucji z których na co dzień korzystamy.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej na poziomie -1, dodatkowo płatne 40 000 zł.

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Pośrednik sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail