Nowoczesne z tarasem na Woli Justowskiej

Mieszkanie na sprzedaż
572 400 PLN , Pow. 47,82 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47,82 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Wola Justowska
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
SUP821310
Cena za m2:
11 970 PLN
Nowoczesne 2pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w powstającej inwestycji na Woli Justowskiej.

MIESZKANIE:
- aneks kucheny
- pokój dzienny z jadalnią
- sypialnia
- łazienka
- przedpokój

- Ogrzewanie: MPEC
- taras ok 9 m2 (wschód)
- okna na przestrzał (wsch-zach)


BUDYNEK:
- dwie klatki schodowe z nowoczesnymi windami
- garaż podziemny z komórkami lokatorskimi
- miejsce postojowe 43 960 zł
LOKALIZACJA:

Wola Justowska jako jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Od lat jest uznawana za atrakcyjną lokalizację do mieszkania. Bliskość terenów zielonych takich jak: Las Wolski, Błonia, Park Decjusza są zdecydowanymi zaletami tej dzielnicy. Dla młodych, aktywnych osób nie bez znaczenia jest sąsiedztwo Kopca Kościuszki i rzeki Rudawy. Niepodważalnymi plusami jest również bliska odległość od centrum Krakowa (4 km), lotniska w Balicach i obwodnicy miasta. Połączenie spokojnego i zielonego zakątka Krakowa z bliskością centrum znajduje duże uznanie wśród koneserów nieruchomości.

Zakończenie budowy inwestycji w czerwcu 2022r.

Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Pośrednik sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail