Jasne, przestronne mieszkanie w eleganckim budynku

Mieszkanie na sprzedaż
539 000 PLN , Pow. 48,09 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,09 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Wola Duchacka
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
SUP704318
Cena za m2:
11 208 PLN
Jasne, przestronne 2pokojowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym o wysokim standardzie.Elegancka, kameralna, gotowa inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Tylko 6 mieszkań w budynku!

- stan deweloperski

- 3 szybowe przesuwne okna
- drzwi antywłamaniowe
- videodomofon
- światłowód
- podziemna hala garażowa
- bez PCC!
- 50m do przystanku autobusowego

Możliwość aranżacji wnętrza mieszkania i wyboru pomiędzy 2 pokojowym a 3 pokojowym mieszkaniem. 

Zapraszam do obejrzenia mieszkań!Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Pośrednik sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail