Dwupoziomowe 104m2 | Klimatyzacja | Duży taras!

Mieszkanie na sprzedaż
1 190 000,00 PLN , Pow. 85,14 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
85,14 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Kraków Skotniki , Laurowa
Rok budowy:
2017
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
SUP705576
Cena za m2:
13 976,98 PLN
Dwupoziomowe | 104 m² | Klimatyzacja | Taras z widokiem na zieleń - Skotniki

Szukasz przestrzeni, która daje oddech od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwala na sprawny dojazd do centrum? To dwupoziomowe mieszkanie w krakowskich Skotnikach łączy nowoczesny komfort z bliskością natury (Uroczysko Skotniki). Idealne dla rodziny, która ceni prywatność, niskie koszty utrzymania i wygodę.

DLACZEGO WARTO TU ZAMIESZKAĆ?
Przestrzeń i światło: po podłodze 104 m² przemyślanej powierzchni w kameralnym budynku z 2017 roku.
Relaks na tarasie: Duży taras z widokiem na zieleń - Twoja prywatna strefa spokoju.
Komfort termiczny: Dwie jednostki klimatyzacji, markizy przeciwsłoneczne oraz moskitiery w oknach.
Nowoczesne technologie: Piec gazowy sterowany mobilnie - zarządzaj ogrzewaniem z poziomu smartfona i oszczędzaj na rachunkach.
Bezpieczeństwo i rekreacja: Prywatny, ogrodzony plac zabaw tylko dla mieszkańców.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Poziom 1:
Salon z balkonem: Jasne serce domu, idealne do wspólnego spędzania czasu.
Kuchnia: Otwarta, w pełni wyposażona - zmywarka, lodówka, piekarnik.
2 Pokoje: Ustawne sypialnie, które mogą służyć również jako gabinety do pracy zdalnej.
Łazienka: Funkcjonalna, z wanną - opcja prysznica i miejscem na pralkę.

Poziom 2 :
Otwarta, przestronna strefa z wydzielonym kącikiem biurowym.
Potencjał: Przyłącza wod-kan pozwalają na bezproblemową aranżację drugiej łazienki.
Wyjście na wspomniany taras z widokiem na drzewa.

LOKALIZACJA - WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI
Skotniki - ul. Laurowa to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Krakowa, świetnie skomunikowana: