Znakomite mieszkanie inwestycyjne - 6 pokoi

Mieszkanie na sprzedaż
949 400 PLN , Pow. 79,98 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
79,98 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Kraków Ruczaj
Rok budowy:
1970
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
SUP174426
Cena za m2:
11 870 PLN
NOWY LOKAL MIESZKALNY z 6 PRZESTRONNYMI POKOJAMI po generalnym remoncie zakończonym w styczniu 2022.

MIESZKANIE

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 80 m2, mieszczące się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku położonego w dzielnicy Dębniki w Krakowie, przy ul. Kobierzyńskiej, podzielone na sześć funkcjonalnych osobnych pokoi przeznaczonych do wynajmu.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Kraków - Dębniki - ul. Kobierzyńska

80 m2 - 6 pokoi

Kuchnia, korytarz, łazienka + WC

Balkon

Piwnica 4 m2

Piętro 3 z 4

Nowe instalacje elektryczna, wod-kan

Nowe okna PCV, nowe Drzwi

Stan bardzo dobry

Gotowiec Inwestycyjny z Najemcami

INWESTYCJA

Mieszkanie idealne dla inwestora, w chwili obecnej wszystkie pokoje są wynajęte (umowy podpisane do 30.09.2022).

Obecny miesięczny przychód z najmu 6 600 zł (czynsz + ryczał za media). Koszt czynszu administracyjnego i mediów - 1140 zł, co daje ROI 6,7% po ich uwzględnieniu.

 Jest możliwość administracji najmem.

Umowy zawarte w trakcie trwania roku akademickiego oraz wygaszania pandemii. Szacowana stopa zwrotu w normalnych warunkach ponad 7%.

LOKALIZACJA

Głównym atutem nieruchomości jest bliskie sąsiedztwo Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kompleksu biurowców z wieloma znanymi firmami: Nokia, Ericsson, UBS, Motorola itp.

Dojazd do Rynku Głównego zajmuje 25 min komunikacją miejską, w okolicy znajduje się Kampus 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Łatwy dojazd do każdej części Krakowa, dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacji miejskiej (szybki tramwaj czy pospieszne autobusy jedynie 5 min piechotą na przystanek).

WYPOSAŻENIE

Każdy POKÓJ składa się z rozkładanej wygodnej sofy, pojemnej szafy, komody, biurka, krzesła, lampki biurowej, zaciemniających rolet oraz SMART TV.

KUCHNIA wykonana na specjalne zamówienie. Posiada wbudowaną lodówkę z zamrażarką, płytę grzewczą, zmywarkę, czajnik, okap, piekarnik oraz pełny osprzęt (kubki, sztućce, garnki, noże itp.). Część Jadalna składa się z wysokiego stołu oraz 2 hokerów.

Na podłodze wysokiej jakości płytki oraz panele podłogowe. W pełni wyposażone Łazienka z WC i Pralko-suszarką oraz oddzielne WC.

FINANSE

Cena : 972 000 PLN

STAN PRAWNY NIERUCHOMOŚCI:

Pełna Własność, Księga Wieczysta, możliwość zakupu na kredyt.

Zapraszam do oglądania.

Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Pośrednik sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail