Funkcjonalne mieszkanie w odnowionym budynku. - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż
1 079 000 PLN , Pow. 79,84 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
79,84 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Kraków Podgórze
Rok budowy:
1920
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
SUP407098
Cena za m2:
13 515 PLN
Mieszkanie w stanie deweloperskim, w odnowionej kamienicy na Starym Podgórzu.

- wysokość pomieszczeń 3,2 m
- doskonała lokalizacja - Kładka Bernatka w odległości 5 minut spacerem
- cicha, spokojna okolica
- bliskość Parku Bednarskiego, Kościoła Św. Józefa, sklepów, restauracji
- południowa wystawa okien
- balkon

Inwestycja Na Parkowym Wzgórzu to odrestaurowana kamienica wyróżniająca się dobrą lokalizacją i wyjątkową architekturą. Dzięki idealnemu położeniu na mapie Starego Podgórza zapewnia bliskość Wisły, Kładki Ojca Bernatka, Rynku Podgórskiego i Parku Bednarskiego.

Lokalizacja gwarantuje łatwy i szybki dojazd w każde miejsce miasta oraz niespotykaną jak na skalę Krakowa, dostępność terenów zielonych. Budynek mieści się na końcu niewielkiej uliczki, co zapewnia prywatność i spokój pomimo centralnej lokalizacji, a jego narożne umiejscowienie daje niepowtarzalną ekspozycję pięknej, bogatej w detale elewacji.
Kamienica przeszła gruntowny remont. Zakresem prac była wymiana stropów, okien (na drewniane), drzwi (na drewniane), instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, elektrycznej oraz remont klatki schodowej. Jak również remont konserwatorski elewacji budynku oraz budowa nowego dachu. Budynek jest podłączony do sieci MPEC - zarówno ogrzewanie jak i ciepła woda.
Na dziedzińcu zaplanowano niewielki ogród dla mieszkańców.
Mieszkania w stanie deweloperskim - nowe tynki i wylewki, dodatkowym atutem jest wysokość pomieszczeń: 3,2 m. Wszystkie mieszkania posiadają południową wystawę okien.
Nieprawidłowy adres E-mail