Wykończone 4pokojowe z dwoma tarasami

Mieszkanie na sprzedaż
1 180 000 PLN , Pow. 82 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
82 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Kraków Bronowice , Sosnowiecka
Rok budowy:
2017
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
SUP748950
Cena za m2:
14 390 PLN
Mieszkanie o powierzchni 82 m2 powierzchni użytkowej, zlokalizowane na trzecim i ostatnim piętrze.

Nieruchomość składa się z:

- przedpokoju

- salonu z aneksem kuchennym

- 3 sypialni

- łazienki z WC

- 2 tarasów

W budynku na poziomie -1 znajduje się prywatna komórka lokatorska oraz podziemne miejsce parkingowe.

Przedpokój (podłoga: panele, duża zabudowana szafa - robiona na wymiar, klimatyzacja),

Salon z aneksem kuchennym na wymiar (podłoga: panele/flizy, zabudowa kuchenna wyposażona w sprzęt AGD - lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, okap , okna PCV),

3 sypialnie (podłoga: panele, okna PCV),

Łazienka z WC (podłoga, ściany: flizy, wanna, kabina prysznicowa, szafka z lustrem, okno PCV),

Dwa wykończone pytkami tarasy.

Mieszkanie jest bardzo przestronne oraz wykonane z materiałów wysokiej jakości. Podłoga o powierzchni ponad 100 m2. Lokal posiada wiele modyfikacji wprowadzonych przez właściciela, przed rozpoczęciem budowy (etap projektowy). Dzięki temu mieszkanie posiada wiele ergonomicznych rozwiązań, takich jak miejsca na szafy do zabudowy, dodatkowe okna oraz zwiększona warstwa izolacyjna pod dachem.

W mieszkaniu zainstalowana jest wydajna KLIMATYZACJA.

Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej (MPEC).

Osiedle monitorowane, znajduje się w BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI (2 minuty od przystanku autobusowego 168,230,310,501,511,611,910), okolica charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych.

W pobliżu bloku jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, znajdują się tutaj liczne sklepy (GALERIA BRONOWICE, OBI, CASTORAMA, IKEA, MAKRO).

Zapraszam do oglądania!

Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Pośrednik sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail