Twoje 38 arów w sercu Bodzanowa.

Działka (Budowlana) na sprzedaż
570 000,00 PLN , Pow. 3 800 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 800 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wieliczka
Numer oferty:
34964551155
Cena za m2:
150,00 PLN
łoneczne wzgórze w Bodzanowie - tu zaczyna się Twój spokój

Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej, a panoramiczny widok na południe dodaje energii na cały dzień? Ta działka to coś więcej niż grunt - to obietnica życia w rytmie slow, bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?

Idealna ekspozycja: Nachylenie na południe to gwarancja doskonałego doświetlenia domu oraz wymarzone warunki pod ogród lub dom pasywny.

Prestiżowa intymność: Położenie przy bocznej ale asfaltowej uliczce zapewnia ciszę, brak przypadkowych samochodów i pełne bezpieczeństwo.

Wszystko gotowe: Nie tracisz czasu na uciążliwe formalności. Woda, prąd, gaz i światłowód czekają w drodze.

Przestrzeń, która nie ogranicza: 38 arów daje Ci swobodę - zmieścisz tu nie tylko dom, ale i basen, sad czy własny kort.

Łączność ze światem: Mimo sielskiej atmosfery, pozostajesz w stałym kontakcie z miastem. Dzięki bliskości węzłów komunikacyjnych, dojazd do Krakowa zajmuje zaledwie kilkanaście minut. To idealny balans: pracujesz w metropolii, a odpoczywasz w ciszy, której nikt Ci nie zakłóci.

To rzadka okazja, by połączyć widokowy charakter Bodzanowa z błyskawicznym dostępem do Krakowa. Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć.
Nieprawidłowy adres E-mail