Balice, Słoneczna

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
600 000 PLN , Pow. 3 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Balice , Słoneczna
Numer oferty:
SUP836724
Cena za m2:
176 PLN

Działka o charakterze komercyjnym („UC”)
Powierzchnia:  34 ary .
Teren : w część działki  nachylona
Kształt: nieregularny , w podstawie prostokąt o szerokości 30m i długości około 105m.
Dojazd: droga dojazdowa od ulicy  Słonecznej ,droga  częściowo asfaltowa , w pozostałej części utwardzona , w  obrębie samej działki  do utwardzenia.
Media: w okolicy działki w drodze ul. Słoneczna : woda, gaz, prąd, kanalizacja.
Otoczenie: sąsiedztwo domów jednorodzinnych oraz obwodnica Krakowa .

Przeznaczenie
w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego :
Tereny usług o charakterze komercyjnym („UC”) przeznacza się na cele:
1) działalności w zakresie: handlu detalicznego i hurtowego, gastronomii, rzemiosła usługowego i produkcyjnego, wytwórczości, realizowanych w budynkach użyteczności publicznej, budynkach produkcyjnych, gospodarczych, magazynowych i składowych,
2) działalności usługowej w zakresie: nauki, służby zdrowia, obsługi bankowej, usług biurowych, poczty, telekomunikacji, turystyki, sportu, prowadzonej w budynkach użyteczności publicznej, budynkach biurowych lub w budynkach zamieszkania zbiorowego .

Lokalizacja:
- sąsiedztwo obwodnicy Krakowa i autostrady A4,
- odległość do wjazdu na obwodnicę około 5 min.
- odległość do lotniska 5 min.

Zalety:

- szybki i wygodny dojazd do autostrady A4 i lotniska.
- aktualne obowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego , które jasno określają przeznaczenie działki do celów komercyjnych .


Zapraszam do oglądania .

Beata Ludźmierska

Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail