Mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
880 000 PLN , Pow. 151,10 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
151,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wieliczka Grabówki
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
SUP245842
Powierzchnia działki:
200 m2
Cena za m2:
5 824 PLN
Inwestycja „Pejzaże Grabówki" wyróżniają się zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę dawnej stolicy Polski i okolic. Przyszli mieszkańcy będą cieszyć się na co dzień niczym nie zakłóconym daleko sięgającym widokiem znajdującego się poniżej Krakowa i doliny Wisły. Dwustronny salon z aneksem kuchennych od południowej strony posiada duże przeszklone wyjście na przylegający do mieszkania ogród a od północy balkon z porywającym pejzażem. Z korytarza na drugim piętrze wejdziemy do trzech sypialni, w tym jednej z garderobą, oraz łazienki. Każda z sypialni również oferuje bezcenny widok o którym marzą najbardziej wymagający klienci. Na parterze zlokalizowany jest również garaż na dwa samochody oraz pralnia.

Unikalne miejsce:
- widok na panoramę Krakowa i okolicy
- ogród z tarasem
- 2 balkony
- garaż na dwa samochody

W okolicy:
- połączenie z autostradą A4
- przystanek MPK
- przystanek kolejki podmiejskiej
- przedszkole, szkoły
- park linowy
- Solne Centrum Sportowe m.in.: siłownia, pływalnia, korty tenisowe

Mieszkanie składa się z 3 kondygnacji:
PARTER:
- garaż na 2 samochody
- wiatrołap
- klatka schodowa

I PIĘTRO:
- kuchnia
- WC
- salon z wejściem na taras i ogród

II PIĘTRO:
- 3 sypialnie
- garderoba
- łazienka

Zadzwoń, przyjedź, zobacz widok i okolice!

Ważna Informacja: Niniejsza wiadomość jest tajemnicą handlową. Ujawnienie, kopiowanie i posługiwanie się jej treścią przez nieuprawnioną osobę / niezamierzonego adresata jest zabronione. W przypadku omyłkowego doręczenia tej informacji, prosimy o bezzwłoczne poinformowanie nadawcy i usunięcie jej z systemu.
Important Note: This message contains confidential commercial information. Disclosure, duplication and usage by unauthorised persons / unintended addressees is forbidden. If you have received in this message in error, please immediately inform the sender and remove it from your system.

Każda prezentacja oferty jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej w art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Pośrednik sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność informacji.
Nieprawidłowy adres E-mail