Kameralne osiedle, niska zabudowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
683 870 PLN, Pow. 124,34 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
124,34 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wieliczka Bogucice
Rok budowy:
2017
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
SUP347549
Cena za m2:
5 500 PLN

Inwestycja to kameralne osiedle prestiżowych nowoczesnych apartamentowców z ogrodami, przestronnymi tarasami, zlokalizowanych w dwóch budynkach o północno- południowym położeniu. Mieszkania posiadają bardzo wysoki standard wykonania. Budynki mają niskie koszty eksploatacji, dzięki nowoczesnym najnowocześniejszym technologiom i ekologicznym materiałom budowlanym.


Budynki wyposażone są w prąd, gaz, kanalizację sanitarną oraz pompy ciepła, które umożliwiają darmowe ogrzewanie, ciepłą wodę.


W mieszkaniach zainstalowano gruntowe pompy ciepła, charakteryzujące się wysokim działaniem i niezawodnością, potwierdzoną przez 5-letnią gwarancję. Pompa ciepła jest rozwiązaniem zapewniającym bez kosztowe ogrzewanie przez cały rok.


W mieszkaniach zastosowano najwyższej klasy materiały materiały izolujące zastosowane do uszczelniania ścian (25 cm warstwa styropianu plus tynki) oraz poddasza (wełna mineralna 40 cm) oraz poddasza.


Budynki są także wyposażone w rekuperatory, które umożliwiają odzysk ciepła z powietrza wentylacyjnego.


Inwestycja jest zlokalizowana w zielonej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury publicznej: przedszkole, szkoła językowa, apteka, dworzec PKP, przystanek autobusowy, stacja paliw.


W ciągu 20 minut można dostać się bez problemów do dowolnej części Krakowa. 

Nieprawidłowy adres E-mail