Kraków Podgórze , Andrzeja Potebni

termin realizacji: IV kwartał 2020 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Inwestycja Na Parkowym Wzgórzu to odrestaurowana kamienica wyróżniająca się dobrą lokalizacją i wyjątkową architekturą. Dzięki idealnemu położeniu na mapie Starego Podgórza zapewnia bliskość Wisły, Kładki Ojca Bernatka, Rynku Podgórskiego i Parku Bednarskiego.

Lokalizacja gwarantuje łatwy i szybki dojazd w każde miejsce miasta oraz niespotykaną jak na skalę Krakowa, dostępność terenów zielonych. Budynek mieści się na końcu niewielkiej uliczki, co zapewnia prywatność i spokój pomimo centralnej lokalizacji, a jego narożne umiejscowienie daje niepowtarzalną ekspozycję pięknej, bogatej w detale elewacji.
Kamienica przeszła gruntowny remont.  Zakresem prac była wymiana stropów, okien (na drewniane), drzwi (na drewniane), instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, elektrycznej oraz remont klatki schodowej. Jak również remont konserwatorski elewacji budynku oraz budowa nowego dachu. Budynek jest podłączony do sieci MPEC - zarówno ogrzewanie jak i ciepła woda.
Na dziedzińcu zaplanowano niewielki ogród dla mieszkańców.
Mieszkania w stanie deweloperskim - nowe tynki i wylewki, dodatkowym atutem jest wysokość pomieszczeń: 3,2 m. Wszystkie mieszkania posiadają południową wystawę okien.

Nieprawidłowy adres E-mail
>