Kraków Stare Miasto , Strzelecka

termin realizacji: III kwartał 2021 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Inwestycja Lofty Lubicz znajduje się w zabytkowej dzielnicy Starego Miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość Krakowskiego Rynku, doceniających zalety mieszkania w samym centrum miasta.
To miejsce to świetny wybór dla osób uwielbiających spacery po krakowskim Starym Mieście. Zaledwie w 20 minut możemy zobaczyć Zamek Królewski, Wawel lub magiczny Kazimierz. Wybierając tą inwestycję możemy cieszyć się dostępem do licznych kawiarni i restauracji. Jest ona również dobrym produktem inwestycyjnym pod wynajem długo oraz krótko terminowy
Atutem tej lokalizacji jest bliskość Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego, przystanków tramwajowych i autobusowych co zapewnia szybką komunikację z każdym zakątkiem miasta.
W pobliskim sąsiedztwie mieszkańcy mają łatwy dostęp do placówek kultury znajdujących się w pobliżu: Teatru Starego, Słowackiego oraz Opery Krakowskiej, ale również z bliskości terenów zielonych: Ogrodu Botanicznego, Plant, Parku.
Niezbędna infrastruktura do wygodnego mieszkania; sklepy, apteka, szpital, szkoła, liczne restauracje, puby, siłownia, znajdują się w zasięgu kilku kroków bez konieczności korzystania z komunikacji publicznej lub prywatnej.

Inwestycja Lofty Lubicz znajduje się na Grzegórzkach, ul. Strzelecka 15 (0.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Inwestycja Lofty Lubicz została już oddana do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lofty Lubicz pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach 58 i 62 metrów kwadratowych w cenie  14 000 zł za metr kwadratowy.

Nieprawidłowy adres E-mail
>