Kraków Podgórze , Kalwaryjska

termin realizacji: IV kwartał 2023 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Kameralna inwestycja w sercu Starego Podgórza, w sąsiedztwie Ronda Matecznego, przy ul. Kalwaryjskiej i Śliskiej. Znajdziesz tu pełen wachlarz powierzchni mieszkaniowej. Dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4 lub 5 pokojowe. Idealna opcja dla inwestorów, własnego pierwszego mieszkania lub dla całej rodziny. 

Nowy budynek podtrzymuje stylistykę z początku wieku XX w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Mieszkania charakteryzują się dużą wysokością ponad 3m, typową  dla tego okresu i będą przygotowane w stanie deweloperskim. Centralne ogrzewanie zapewnia miejska sieć MPEC a w budynku znajduje się winda, która zjeżdża do poziomu -1, gdzie mieszkańcy będą mieli do dyspozycji przestronne piwnice. 
 
Niepowtarzalny klimat podgórskiej kamienicy charakteryzuje oryginalna kolorystyka elewacji, a w częściach wspólnych zachowane są witraże oraz pół sklepienia wykończone cegłą. 

Stare Podgórze stało się niezwykle cenioną dzielnicą w centrum Krakowa. Znajdziesz tu liczne kawiarnie i restauracje, ciekawą architekturę, parki i Bulwary Wiślane zachęcające do spacerów wzdłuż Wisły i na krakowski Kazimierz. Z tego powodu jest to często odwiedzane miejsce przez mieszkańców Krakowa i wizytujących. 

Kamienica położona jest w miejscu z bezpośrednim dostępem do komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz przestrzeni do rekreacji - bliska odległość do parku Bednarskiego, Rynku Podgórskiego, Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta. 


Zobacz pozostałe nasze inwestycje: 
- Lofty Lwowska: https://superopcja.pl/inwestycja/lofty-lwowska/krakow-podgorze/2
- Lofty Lubicz: https://superopcja.pl/inwestycja/lofty-przy-lubiczu/krakow-stare-miasto/3
- Lofty Królewska: https://superopcja.pl/inwestycja/lofty-krolewska/krakow-krowodrza/6
- Słoneczny Kampus, Wieliczka: https://superopcja.pl/inwestycja/sloneczny-kampus/wieliczka/8
- Enklawa Jurajska, Balice: https://superopcja.pl/inwestycja/enklawa-jurajska/balice/9
- Ukryte w Zieleni, ul. Strumienna: https://superopcja.pl/inwestycja/ukryte-w-zieleni/krakow-wola-duchacka/11
- Kalwaryjska 70: https://superopcja.pl/inwestycja/kalwaryjska-70/krakow-podgorze/12
Nieprawidłowy adres E-mail
>