Działka w Brzezowej, gm.Łapanów

40 000 PLN

Cena 40 000 PLN
Cena/m2: 34,87 PLN
Lokalizacja: Łapanów, Brzezowa
Pow. całkowita [m2]: 1147
  • Opis Nieruchomości
  • Szczegóły oferty
Działka w Brzezowej, gm.Łapanów o pow. 1174 m2 w większej części od strony drogi wojewódzkiej położona w terenie zabudowy mieszkalno usługowej o oznaczeniu BMU, a pozostała część znajduje się w terenie upraw rolnych. W terenach zabudowy MU głównym kierunkiem zagospodarowania jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa oraz usługowa.
W terenie o oznaczeniu RP, RZ głównym kierunkiem zagospodarowania są użytki zielone ( łąki i pastwiska) oraz podstawowa produkcja rolnicza z dopuszczeniem budowy sieci uzbrojenia technicznego i komunikacji. 
Bezpłatna gruntowa służebność na prawie poprowadzenia instalacji energetycznej, gazowej, wodociągowej, kanalizacyjnej, telefonicznej i temu podobnych instalacji południowym krańcem działki na rzecz każdoczesnych właścicieli sąsiedniej działki. 
Dojazd do nieruchomości drogą o pow. utwardzonej asfaltowej.
Teren płaski- ukształtowanie korzystne, kształt regularny. Działka częściowo uzbrojona. Media: gaz, prąd, w działce, wodociąg po drugiej stronie drogi. 
Symbol oferty: TN2-GS-20367
Zagosp. działki: niezagospodarowana
Kształt działki: prostokąt

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Joanna Marczyńska-Schmidt nr licencji zawodowej: 6324

Telefon komórkowy: 501 469 950

e-mail: j.marczynska-schmidt@superopcja.pl

Zapytaj o ofertę

Przepisz kod z obrazka: